Jdi na obsah Jdi na menu
 


3D tisk

Poskytuji zakázkový 3D tisk za velmi nízké ceny (od 30 kč/h). Stačí dodat model ve formátu .stl nebo odkaz na model na internetu a za pár chvil je "na světě". První se prosím informujte, zda půjde vytisknout (tiskárna nedokáže vytisknout malé detaily). 3D tisk je užitečný pro testování tvaru a funkčnosti prototypu, protože je finančně nenáročný v porovnání s odléváním, vytlačováním nebo lisováním plastových dílů.

 

Dále nabízím:

novou, plně funkční, seřízenou a vyzkoušenou 3D tiskárnu Prusa i3. Možnost volby barvy rámu i plastových dílů. Vaše logo může být vygravírováno kamkoliv na rám.

 

TECHNICKÉ PARAMETRY

Pracovní plocha - 8000 cm3 (200 x 200 x 200 mm)
Tryska z nerezové oceli
Velikost trysky 0,3; 0,4; 0,5 mm
Vyhřívaná podložka
Maximální rychlost 200 mm/s
Podporované materiály - ABS, PLA, PETT, Laywood, Laybrick, Nylon, PC, ...
Velikost kroku v X/Y ose - 10 micronů (záleží na přesnosti motorků + řemenu a řemenic)

Nejedná se o použité zboží!! V ceně je zahrnuta nová, kompletní, sestavená, seřízená a odzkoušená 3D tiskárna Prusa i3, 1 Kg materiálu dle výběru (ABS, PLA), zaškolení, ukázka tisku a samozřejmostí je také 2-letá záruka.

Cena této tiskárny v oficiálním obchodu je 24 200,- Kč vč. DPH. Cena sestavené tiskárny pro Vás při koupi 1ks je 19 990,- Kč POZOR!! nyní 15 990,- Kč vč. DPH!!! Při odběru více kusů jsem ochoten poskytnout slevu. 

Můžete si vybrat mezi standardní a celokovovou tryskou (1,75 mm nebo 3 mm filament), vybrat si barvu platových dílů a celého rámu, a zvolit si průměr trysky (0,3; 0,4; 0,5 mm). Za příplatek 2 000,- Kč mohu nahradit extrudér za celokovový.

Možnost prodeje jako stavebnici se slevou 1 000,- Kč.

 

Doba dodání od objednání cca 2 týdny, max. 4 týdny (záleží na dodavateli trysek - vyráběny ručně v omezeném počtu). Jedná se o ČESKÝ VÝROBEK, ŽÁDNÝ DÍL NENÍ ZE ZAHRANIČÍ!!!!

 

V případě jakýchkoliv dotazů pište na email nebo volejte na telefonní číslo uvedené vlevo v sekci kontakt.

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Hulk

(Jarda, 18. 6. 2016 15:12)

Dobrý den.dokázal by jste udelat tohoto hulka?asi tak 30centimetru?A kolik by to tak stalo?Kolik hodin by ste nad tim ztravil?V kramu je to strasne drahy,tak sem si rekl,ze by to mohlo byt 3d tiskem levnejsi.Tady je odkaz.Dekuji za odpoved.jaroslavmakata@centrum.cz

přesnost

(alfons, 8. 2. 2015 15:35)

Jaká je přesnost ?